Bayanlar Evde Fiyonk İşi Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz?

 Evde fiyonk işi tahmin ettiğiniz kadar zor veya sizi zora sokacak bir iş değildir.
 Basit bir iş olan fiyonk işi aslında bizce size ekstra gelir olması açısından alınabilir. Aylık olarak çok ciddi paralar kazandırmasa da yine de sizlere ufak bir gelir sağlayabilir ve en azından birkaç faturanızı ödemenize yardımcı olabilir. Bu sebepten dolayı evde fiyonk işi hakkında sizlere kısa bilgiler vereceğiz. Kısa zamanda para kazanmak isteyenlerin tercih etmemesi gereken bir iş olan evde fiyonk işi özellikle günlük 3 – 7 TL arasında para kazandırmaktadır.


Evde fiyonk işinin firmalar tarafından veriliyor olmasının en büyük amacı ise bu işle uğraşılmak istenmiyor olmasıdır. Evde oturduğunuz yerden hazırladığınız
fiyonklar ile fiyonk başına sadece birkaç kuruş para kazanabilirsiniz. Bu nedenle çok fiyonk yapmalı veya uzun süre çalışmalısınız.

ELİNİZİN YATKIN OLMASI GEREKİYOR

Eğer eliniz bu işe yatkın değilse işten de uzak durmanızda fayda var diyebiliriz. Eli bu işe yatkın olmayan kişilerin işten tam anlamı ile zevk almadığını ve işin çok yararlı olmadığını ifade edebiliriz. Hele birde firmalar yaptığınız işleri beğenmeyecek olursa para kazanmanız daha da imkansız hale gelecektir.

EV ALMAK İSTEYENLER HEMEN TIKLAYINIZ


FİYONK İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Evde fiyonk işi yapmak isteyenler özellikle ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için uygundur. Bu işin ne kadar para kazandıracağı ise muamma diyebiliriz. Bu işi yapan kişilerden gelen yorumlar aylık en fazla 300 TL kazandırdığıdır. Son derece basit bir iş olması sebebi ile firmalar bu işte ödemeleri çok fazla yapmıyorlar. Yaptığınız işin başına en fazla firmalar 1 – 5 kuruş gibi az bir ödeme yapacaklardır.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece eve fiyonk işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

3 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.