Belediye Sulama Birlikleri KPSS Şartsız Personeller Alıyor

Belediyelere ve Sulama Birliklerine KPSS ŞARTSIZ Personel Alımı Yapılıyor!

Belediye Başkanlığı ve sulama birliği kurumlarına kpss şartsız en az ilköğretim mezunu personel alımları yapılıyor! Başvurular başladı.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
İŞKUR aracılığı ile yapılacak olan alımlarda başvurular işkur resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden yapılmaya başlandı. Alım ilanları 24 Mayıs 2017 tarihinde İŞKUR resmi internet sitesinden adayların erişimine sunuldu.

Alım yapacak olan kurumlar ve ayrıntıları;
Osmaniye Kalecik Sulama Birliği En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımında kuruma 1 adet genel beden işçisi alınacak. BAŞVURULAR 1 Haziran'a kadar sürecek.
Rize Tunca Belde Belediye Başkanlığı bünyesine 4 adet kamyon şoförü alacak. Adayların E sınıf ehliyet ile SRC-3 veya SRC-4 belgesi olması
şart. BAŞVURULAR 2 Haziran'da sona erecek.
Malatya Polat Sulama Birliği İşçi Alımı kapsamında kuruma 4 adet Sulama Sistemleri Montaj İşçisi alınıyor. BAŞVURULAR 2 Haziran 2017'de son bulacak.

Adayların tamamının en az ilköğretim mezunu olması şart. KPSS ŞARTI olmadığını belirtmiştik. Ayrıca istenen birkaç özel şartı da ilan duyurularında bulmanız mümkün! Daha fazla bilgi almak isterseniz İŞKUR resmi web sayfasından ilanları bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.