EVİ OLMAYAN KALMASIN 60 AY "0" FAİZ

Belediyeler İçin KPSS Şartsız Personel Alımları İçin Tıklayın

Belediye Başkanlığına KPSS ŞARTSIZ Personel Alımında Süreç Başladı. Belediyede çalışmak isteyenler için yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Sizde aşağıdaki ilana hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI'na personel alımlarında süreç başladı! Başvuruların kurumun kendisinden yapılacağı alımlarda kuruma  2 yıllık önlisans mezunu 1 adet Harita ve Kadastro Bölümünden tekniker alınacak.

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI personel alımına dair tüm açıklamaları daha önce bilginize sunmuştuk. Sıra başvuruların yapılmasına geldi. Alımda KPSS ŞARTI YOK! Adaylar sözleşmeli olarak istihdam edilecek. BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI personel
alımı sözlü sınav kapsamında gerçekleşecek. Sözlü sınav 23.05.2017 Salı günü Başkanlık'ta gerçekleşecek.

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI tekniker alımında adayların çok sayıda şarta sahip olması şart. Bu şartların bazıları 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak olarak karşımıza çıkıyor. BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI alımına dair daha fazla bilgi için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ. Diğer alımlar için kpsscafe anasayfamıza erişim sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.