Belediyelere KPSS Şartsız Personeller Alınacak

Belediye Başkanlıklarına KPSS ŞARTSIZ Personel Alımları Yapılacak

Belediye Başkanlıklarına yapılacak olan alımlarda adayların KPSS puanına ve KPSS'ye girmiş olmasına gerek yok.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Alımlar tamamen kura ile yapılacak olup, alımlarda KPSS şartı aranmayacak. Bahsi geçen alım ilanları 23 Mayıs 2017 günü İŞKUR resmi web sayfası aracılığı ile adayların erişimine açıldı.

Alım yapacak olan kurumlar ve açık pozisyonlarına dair bilgiler şu şekilde sıralanıyor;
Kırklareli Babaeski Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı ile kurum bünyesine, 5 adet geçici tam süreli Beden İşçisi (Genel) alımı yapılacak olup, kura
seçimi 05.06.2017 tarihinde saat 10:00 - 11:00'de gerçekleşecek. Adaylarda mezuniyet şartı da aranmıyor. Okur yazar olmaları yeterli.

Ağrı Yücekapı Belediyesi İşçi Alım İlanı kapsamında kuruma 3 adet daimi tam süreli Parke Taşı ve Bordür Kaplamacı alınacak. Kura işlemi YÜCEKAPI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TOPLANTI SALONU'nda 05.06.2017 günü saat 10.00 ile 11.00 arasında yapılacak. Adayların  MİLLİ EĞİTİM ONAYLI SERTİFİKA TALEP EDİLMEKTEDİR.MİLLİ EĞİTİM ONAYLI BELGEYE SAHİP OLMASI şart.

BAŞVURULAR
BELEDİYE PERSONEL ALIMLARINA BAŞVURULAR, işkur resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolaylıkla yapılabilecek. Alımlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, kurum ile iletişime geçebilir işkur resmi web sayfasına erişebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.