Bim Yeni İş İlanları Yayınladı

Perakende sektörünün lider markası olan BİM müşteri memnuniyetini artırabilmek için mevcut ve yeni açacağı şubelerinde yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.
 Kariyerine perakende sektöründe market personeli olarak devam etmek isteyenler BİM insan kaynaklarının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Türkiye genelinde bölgelere göre iş başvurularını kabul eden BİM ile aramakta olduğunuz işe sahip olabilirsiniz.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan yaygın market ağı ile uygun fiyata kaliteli ürünleri müşterilerine sunan BİM bu marketlerinde binlerce kişiye iş imkanı sunuyor. Marketlerin en fazla ihtiyaç duyduğu personeller arasında yer alan Kasa Elemanı, Yükleme Elemanı, Depo Elemanı ve Reyon Sorumlusu gibi kadrolar için açık pozisyonlar için güncel ilanlar yayındadır.

Perakende sektörü genel olarak En az lise mezunu olanların çalışmayı tercih ettiği bir sektör olarak bilinmektedir. Eğer sizde lise mezunuysanız ve aktif
iş arayışınız varsa BİM İş İlanlarını incelemenizi öneriyoruz.

Kimler Başvuru Yapabilir

En az lise mezunu
Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen
Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın
Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip.

Yukarıdaki niteliklere sahip olan adaylar Kasiyer, Reyon Görevlisi ve Depo Personeli gibi pozisyonlar için istenen genel şartlardır. En az lise mezunu olan adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yayında olan ilanlara iş başvurusu yapmasını öneriyoruz.

http://www.kariyer.net/bim-birlesik-magazalar-a-s-is-ilanlari-c1888-p9746/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.