Büro Memuru Alımında Başvurular Son 2 Gün

KPSS'den 60 Puan ile Büro Memuru Alımında Süreç Sona Eriyor. Mersin Bozyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca yapılan yazılı açıklama doğrultusunda kuruma 1 adet büro memuru alınıyor. Başvurular tüm hızı ile devam ediyor.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Mersin Bozyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle KPSS'den en az 60 puana sahip olması şart. Bunun yanında adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak şartlarına uyum sağlaması gerekiyor.

Mersin Bozyazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına yüzlerce aday başvuruda bulundu. Henüz başvuru yapmayan adaylar ise
Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü'nün https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx adresinden online olarak kolayca başvurularını tamamlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.