Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS Olmadan Memur Alımında Son Günler

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçtiğimiz süreçte yayımlanan yazılı açıklama dahilinde kuruma 28 personel alınacak. Farklı pozisyonlara alınacak olan personeller kpss şartı aranmıyor!

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Bakanlığa “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar”a göre (7) Avukat, (17) Mühendis (4) Mimar olmak üzere toplam (28) adet sözleşmeli personel alınacak.

KPSS ŞARTSIZ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli PERSONEL ALIMI na başvuru ve ilgi yoğun bir şekilde devam ediyor! Kuruma çok sayıda şehirde ve farklı pozisyonlarda personel alınıyor.

Kuruma alınacak adaylarda KPSS ŞARTININ ARANMAMASI ise başvuru sayısını oldukça arttırdı! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Ankara, Diyarbakır, Şırnak, Mardin ve Hakkari şehirlerinde istihdam etmek üzere Avukat, Mimar, İnşaat Mühendisi, Harita
Mühendisi, Elektrik- Elektronik Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Jeofizik Mühendisi alımları gerçekleştirilecek. Toplamda 28 personelin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine katılacak olduğu alımın tabi ki bazı şartları bulunuyor.

GEREKLİ KRİTERLER / KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS ŞARTSIZ personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların tamamının; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde yer alan şartlara sahip olması, Sağlık durumunun her türlü iklimde çalışmaya elverişli olması gibi şartlar bulunurken, yine ilgili alımlara başvuruda bulunacak adayların 40 yaşını doldurmamış olması şart tutuldu. Başvuracak adayların tüm şartlara uygun olması gerekiyor. Genel şartların yanında her pozisyon için aranan özel şartlar da bulunuyor. Aksi takdirde başvurular tehlikeye giriyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alım başvuruları önümüzdeki günlerde yani 22 Mayıs 2017'de sona erecek. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen ilan metnini ayrıntılı olarak inceleyiniz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS ŞARTSIZ 28 personel alım ilan metni için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.