DİB KPSS 50 Puanla Memurlar Alıyor

DİB KPSS'den 50 Puan ile Lise Mezunu 200 Personel Alıyor!

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Diyanet İşleri Başkanlığı Ankara İl Müftülüğü'nün gerçekleştireceği ve daha önce kamuoyuna duyurduğu 200 geçici öğretici alımı için başvuru süreci sona eriyor. Başvurular 22 Mayıs'ta bitecek!

Diyanet İşleri Başkanlığı Ankara İl Müftülüğü 200 geçici öğretici alımı için binlerce aday başvurularını tamamladı bile. Adaylar artık sonuçlara odaklandı. Başvuruların yarın biteceğini belirtmiştik. Henüz başvuruda bulunmayan adaylar için hala zaman var! Başvurular Diyanet İşleri Başkanlığı Ankara İl Müftülüğü'ne şahsen gerçekleştirilecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı Ankara İl Müftülüğü personel alımına başvuracak olan adayların KPSS'den en az 50 puan almış olması ve lise mezunu şart
koşuldu.

Diyanet İşleri Başkanlığı DİB personel alımı başvurularının bitmesinden bir gün sonra yani 23 Mayıs 2017'de sınavlar yapılmaya başlayacak. sözlü sınavlara girecek adayların sonlanması durumuna bağlı olarak sınavlar ilerleyen günlerde de sürecek. Alıma dair daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.