Doğuş İnşaat Yeni İş İlanları İş Başvurusu

 Doğuş İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Doğuş İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
0 Peşinat 0 Faiz Ev Sahibi Olmak
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru, Staj başvurusu, Yetiştirilmek üzere genç mühendisler, Teknik Ressam, İnce işler teknikeri, Kaba İşler Teknikeri,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Doğuş grubu; 1951 yılında Türkiye’de Ayhan ŞAHENK tarafından kurulan şirketler grubudur. Vizyonu; Türkiye‘nin en önde gelen şirketleri arasında yer almak ve bölgesel hizmet lideri olma yönündedir. Yedi farklı alanda hizmet gösteren şirket; inşaat alanında
ön plana çıkmıştır. Bu sektörde genel ve staj iş başvurusu yıl boyunca belli zamanlarda devam etmektedir.

Başarılı bulunduğu diğer sektörler; otomotiv, finans, medya, turizm, gayrimenkul’dür. Grup uluslar arası bir gruptur ve ülkemizi yurt dışında da temsil etmektedir. 1951 yılından bu yana 9 milyar doları aşan yüzlerce projeye imza atmıştır.

Doğuş İnşaat Personel Alımı çeşitli projelere göre bildirmektedir. Bu projeler Türkiye’de ve Türkiye’yi temsil eden yabancı devletlerde de olabilir. Doğuş İnşaat iş ilanlarını farklı birçok pozisyonda işçi alımı ya da personel alımı şeklinde verebilir. Bu pozisyonlar; HSE Müdürü, Proje Kontrol Müdürü, Lojistik Mühendisi, Saha Makine Mühendisi, Saha Teknikeri, İş Güvenliği Mühendisi, Kontrat Mühendisi (Hak Talebi Mühendisi), Mali ve İdari İşler Müdürü gibi.

Doğuş Grup Türkiye’nin en saygın şirketler grupları arasında yer almaktadır. Sizlerde böyle başarılı projelerde yer almak ve grubun bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş ilanlarını takip ediniz.

Doğuş İnşaat’ta çalışmak bir fırsattır..

Doğuş İnşaat, İnşaat Mühendisliği’nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Doğuş İnşaat’ta kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

Doğuş İnşaat İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Doğuş İnşaat Hakkında

Mega proje yaklaşımı ile hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş., kendi sektörünün lider şirketlerinden biridir. Doğuş İnşaat, 1951 yılından bugüne kadar 12 milyar doları aşan 170 projeyi  tamamlayarak en saygın inşaat şirketleri arasında yerini almıştır.

Bugün, Doğuş İnşaat’ın içinde yer aldığı projelerin toplam tutarı 4,2 milyar dolar civarındadır. Doğuş, aynı zamanda dünya çapında aktif inşaat çalışmalarını yürüten şirketlerin katılımıyla kurduğu ortak girişim ve konsorsiyumlarla Türkiye’de, Orta Doğu’da, Doğu Avrupa ve Rusya coğrafyasında çeşitli altyapı projelerinin gerçekleştirilmesinde yer almaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.