EGM KPSS Puanı İle Personel Alımı Yapacak

Emniyet Müdürlüğü'ne KPSS'den 60 Puan ile Lise Mezunu Personel Alınacak. Aşağıdaki detaylar doğrultusunda sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Emniyet Müdürlüğü tarafından 25 Mayıs 2017 tarihinde yapılan açıklama doğrultusunda kuruma KPSS'den 60 puan almış adayların içinden personel alımları yapılacak. Alımlar farklı pozisyonlara gerçekleştirilecek.

ALIM YAPILACAK OLAN POZİSYONLAR
Manisa Emniyet Müdürlüğü personel alımlarında adayların en az lise mezunu olması şart. Alım yapılacak olan pozisyonlar, 1 adet geçici tam süreli Aşçı, 1 adet
geçici tam süreli Pide Ustası, 2 geçici tam süreli Aşçı Yardımcısı, 2 geçici Bulaşıkçı (Stevard), 2 geçici Garson (Servis Elemanı) olarak adayların erişimine açıldı.

TERCİH NEDENİ OLAN İLÇELER
Alımlar Manisa'nın AKHİSAR, ALAŞEHİR, DEMİRCİ, GÖRDES, KIRKAĞAÇ, KULA, MANİSA MERKEZ, SALİHLİ, SARIGÖL, SARUHANLI, SELENDİ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, GÖLMARMARA, KÖPRÜBAŞI/MANİSA, YUNUSEMRE, ŞEHZADELER ilçelerinden tercih edilecek. Her pozisyon için farklı özel şartlar da kurum tarafındanilan metnine eklendi. Tüm bunlara erişim sağlamak için İŞKUR'daki ilan metnini inceleyebilirsiniz.

BAŞVURULAR
Manisa Emniyet Müdürlüğü personel alımlarında başvurular İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolayca yapılabilecek. SON BAŞVURU TARİHİ 5 HAZİRAN 2017 olarak kamuoyunun erişimine açıldı. Bu ilanlar sizlere uygun değil ise, farklı alım ilanlarına bakmak isterseniz lütfen alttaki uygulamaları kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.