Enerjisa Yeni İş İlanları İş Başvurusu

 Enerjisa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Enerjisa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
0 Peşinat 0 Faiz Ev Sahibi Olmak
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Su Arıtma İşletme Teknisyeni (Kontrol Odası), Su Arıtma Proses Teknisyeni (Saha Operatörü), I&C Bakım Teknisyeni,  Makine Bakım Teknisyeni,  İSG Mühendisi, Teknik Ressam, Genel Başvuru-Engelli Personel, Mekanik Bakım Teknisyeni(FGD), Muhasebe Uzmanı, Satış Sonrası Destek Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Her firmanın kendi yapısına uygun doğru personeli seçimi iş verimliliğinin artması için gerekli ve önemli bir konudur. Enerjisa Personel Alımı süreçlerini sıkı
takip ederek hem çalışanının mutluluğunu hem de iş verimliliğini maksimum seviyeye çıkartmayı hedefler.

Enerjisa iş ilanları adaylarda aranan özelliklerin ve beklentilerin yazıya dökülmüş hali ile duyurular yapılmasını sağlar. İş arayanların ilanları doğru okuması ve kriterlerine uygun işlere başvurması sürecin hızlanmasını sağlayacaktır. İK ve ilgili birim yöneticileri tarafından uygun bulunan adaylar personel alımı öncesi yüz yüze görüşmeye davet edilir. İş ilanları sonucunda ön değerlendirmeden geçen adaylar mülakattan sonra ilgili bölüm yöneticisi ile tanıştırılır. İş başvurusu için hazırlanan CV’lerin aday ile ilgili gereken bilgilerin tümünü içermesi gerekmektedir. Verilen doğru bilgiler ve önemli referanslar sürecin hızlanmasına katkı sağlayacaktır.

İşçi alımı yapıldıktan sonra adaptasyon sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için şirket oryantasyonu ve teknik bilgilendirme aşamaları başlar. İşveren ve çalışan her zaman aynı tarafta olmalı ve hedefe ulaşabilmek için var gücüyle çalışmalıdır. Kurumsal şirketler düzenledikleri eğitim ve gezilerle personel verimliliğini artırıcı çalışmalar yapmaktadır.

Enerjisa’da İŞ

Enerjisa olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda şirket değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, şirketlerimizi geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Boş pozisyonlarımızı, Sabancı kariyer sitesi ve İK portalları ile duyurmaktayız. İnsan Kaynakları ekibimiz eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adayları pozisyon için görüşmeye davet etmektedir. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve yetkinlik bazlı görüşme teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Seçme ve yerleştirme sürecimizde kişilik envanteri ve yabancı dil testi gibi araçlardan yararlanmaktayız.

Enerjisa Hakkında

1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik enerjisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere otoprodüktör olarak kurulan Enerjisa, bugün Türkiye elektrik enerjisi sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende ticareti içeren dikey entegrasyona dayalı bir stratejiyle pazarda liderlik hedefleyen bir şirket haline gelmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.