Erdemir İsdemir İş İlanları İş Başvurusu

 Erdemir insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Erdemir iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
0 Peşinat 0 Faiz Ev Sahibi Olmak
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Makine Mühendisi, Elektrik/ Elektrik-Elektronik Mühendisi, Endüstri Mühendisi, İç Denetim Uzmanı,  Lojistik Planlama Memuru,  İç Denetim Yöneticisi,  Satış Uzmanı,  ARGE – Fikri Haklar ve Mülkiyet Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

Zonguldak’ın ilçesi Ereğli bölgesinde hizmetlerine devam eden Erdemir şirketi son yıllarda hızla büyümesi üzerine 2015 yılında gerekli personel alımı yapacağını açıklamış bulunmaktadır. Ekonomik olarak Türkiye üzerinde önemli bir konumda
bulunan Erdemir iş ilanlarını kesinlikle takip etmenizi öneriyor. 2015 yılında gereğinden fazla eleman alımı yapacağını açıklaması üzerine hangi pozisyonlarda ihtiyaç olduğunu İnternet sitesi üzerinden duyuracağını açıkladı.

İlan konusunda oldukça az ve işçi alımı konusunda oldukça seçici davranan Erdemir şirketi Zonguldak ve İstanbul için alımlar yapacaktır. Sizler iş ilanları ile karşılaşmanız üzerine ne şekilde başvuracağınız hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Sizler şirket hakkında detaylı bir araştırma yaptıktan sonra ERDEMİR şirketi içerisinde uygun görülen pozisyonlarda yapabileceğiniz dair karar verdikten sonra işçi alımı için iş başvurusu yapmalısınız.

ERDEMİR şirketinin İnternet sitesi üzerinden başvuru yapmalısınız. İş başvurusu yapmadan önce belli başlı şartları okuduktan sonra uygun ise gerekli formları doldurduktan sonra başvurunuzu site üzerinden tamamlayabilirsiniz. ERDEMİR şirketi, iş ilanlarını inceledikten sonra başvurunuz hakkında bir değerlendirme yapacaktır.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş

Grubumuzun ana şirketi Kdz. Ereğli’de bulunan ve Türkiye’nin en büyük yassı çelik üreticisi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.‘dir. İştiraklerimiz, İskenderun’da bulunan yassı ve uzun mamul üreten İSDEMİR, Sivas ve Malatya’da maden sahaları bulunan ERDEMİR Maden, Romanya’da silisli yassı çelik üreten ERDEMİR Romanya, Erdemir Grubu şireketlerine yatırım ve mühendislik yönetimi hizmeti veren ERENCO ile soğuk ürün kesme ve dilme hizmeti veren ERDEMİR Çelik Servis Merkezi’dir.

Grubumuz Türkiye ve Romanya’daki sanayi tesisleri ve Türkiye demir cevheri rezervlerinin %80‘ine sahip maden sahaları ile demir çelik sektörünün önemli oyuncularındandır.

Grubumuzun biri Ereğli diğeri İskenderun tesislerinde olmak üzere 2 limanı bulunmaktadır.

Ülkemiz çelik sektörünün en yüksek bütçeli yatırımlarının gerçekleştiği şirketler her zaman ERDEMİR Grubu şirketleri olmuştur.

ERDEMİR, entegre yassı çelik üreticisi olarak sanayimizin gelişmesine hizmet ederken, BIST’in de lokomotif hisseleri arasında yer almaktadır.

Grubumuzun 27 Şubat 2006 tarihinde ülkemizin en büyük gruplarından OYAK bünyesine katılması kurum tarihimizin en önemli kilometre taşıdır. Bu gelişme sonrasında, tek ekonomik birim ve tek çatı prensibi ile ERDEMİR Grubu’nun ayrı işletmelerindeki ortak fonksiyonların bir merkezden yönetimi sektördeki pozisyonunu daha da güçlendirmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.