Eti Maden İşletmeleri İş İlanları İş Başvurusu

Merkezi Eskişehir'de bulunan Eti Madem İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasına dair yönetmeliğe göre işçi alımı yapacağını duyurdu.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Eti şirketleri özellikle ülkemizde hazır gıda sektöründe ilk sıralarda yer alırken şimdi de maden işletme şirketi kurmuş ve dünyada en çok Türkiye'de rezervi bulunan bor madenini işlemeye başlamıştır.

Eti Maden İşletmeleri işçi alımı Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne işçi alımını yapacaktır. İşçi alımı engelli daimi işçi olacaktır ve 1 kişilik kadro ayrılmıştır.

Eti Maden İşletmesi personel alımı şartlarında eğitim
durumu olarak en az lise ve dengi okul mezunu olma şartı getirilmiştir. Ayrıca İŞKUR tarafından engelli statüsünde olmalıdır.

Eti Maden İşletmesi engelli işçi alımı proses işçisi olarak görev yapacaktır. Proses işçisi meslek tanımı olarak "Bilgisayar kumandalı hava basınç sistemiyle ürün reaktörlerine sıvı stok tanklarından hammaddeyi transfer etme bilgi ve becerisine sahip kişidir" anlamına gelmektedir.

Eti Maden İşletmeleri iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerinden başvuruda bulunabilirler. Ayrıca ilana online olarak www.iskur.gov.tr adresi üzerinden de başvuruda bulunabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.