Evde Bakım Maaşı Yatan Şehirler

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından evde bakıma muhtaç kişiler ve yakınları için bir proje yürütülüyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yürütülen projede evde bakıma muhtaç kişilerin yakınlarına ödenecek ödenmesi öngörülüyor.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında belli dönemlerde başvuru yapan engelli ve yaşlı kişilerin yakınları her ay evde bakım maaşından yararlanıyorlar. Evde bakıma muhtaç kişilerin yakınlarına ödenen ödenekler il il yatırılmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan ödemeler evde bakıma muhtaç kişilerin ve yakınlarının bir çok ihtiyacını karşılamaktadır. Konu ile ilgili olarak evde bakım maaşı almak isteyen vatandaşlar ilgili kurumlara başvurularını yapıyorlar ve başvuruları onaylandığında maaş yatırılma sıralarını bekliyorlar.

EVDE BAKIM MAAŞI HANGİ İLLERDE YATIRILMIŞTIR

18 Mayıs 2017 tarihi itibari ile evde bakım maaşı;  Amasya, Mersin, Aydın, Tokat, Sivas, Ağrı, Diyarbakır, Denizli, Kocaeli, Afyonkarahisar, Muğla, Bursa,
Antalya, Rize, Ordu 6- Malatya, Konya, Batman, Aksaray, İstanbul, Kırklareli, Bolu, Manisa, Hatay, Balıkesir, Tekirdağ, Trabzon, Giresun, Gaziantep, Düzce, Adana, Şanlıurfa, Samsun, Bilecik, Osmaniye, Karaman, Kars, Uşak, Ankara, Kırşehir, Zonguldak, Eskişehir, İzmir ve Sakarya illeri için yatırılmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.