Evde Cüzdan İşleri Yaparak 1800 TL Kazanmak İster Misiniz?

Evde cüzdan işi yapımı zor olduğu kadar birçok kişinin de severek yapmadığı ancak; getirisi iyi olan işler arasında yer almaktadır.
 Bildiğimiz cüzdanların yapılmasını isteyen firmalar gönderdikleri malzemeler ile herkesin para kazanmasını sağlamaktadırlar. Özellikle evlerinde çalışacak olan bayanların cüzdan yapımı konusunda bir broşür alacağını ve nasıl yapacakları konusunda bilgi edineceklerini de belirtelim.


Evde cüzdan yapımı zor bir iş olsa da getirisi yüksek bir iştir. Özellikle bugün yurtdışından ithal edilen deriler işlenerek sonunda cüzdana dönüştürülmektedir. İşlenmesi ve hazırlanması ile ilgili olarak da bu konuda bilgisi olan kişileri kullanan firmalar
birçok masraftan kaçınmak için de evlerinde çalışmak isteyen bayanları da göz önünde bulundurarak evlere iş vermektedirler.

Evde cüzdan işi yapacak olan kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken bir diğer önemli konu ise evlerinde çalışmayan başka kişilerden yardım alabilecek olmalarıdır.

CÜZDAN BAŞINA NE KADAR ÖDEME VAR?

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


Cüzdan başına ödeme yapan firmalar ortalama olarak bir cüzdan için tahmini 1 – 3 TL arasında para ödemesi yapmaktadırlar. Eğer evinizde size yardım edebilecek bir kişi var ise günde 20 adet cüzdan yaparak kendinize 600 – 750 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bugün günümüzde özellikle cüzdan yapımı ile çok para kazanan kişinin olduğunu düşünecek olursak, cüzdan yapımı ile para kazanma işi oldukça makul bir araç olabilir. Hele ki işi olup da parasını yetiremeyen kişiler, günde sadece 1 – 2 saat vakit ayırarak kazançlarının yanına ek kazanç sağlayabilirler.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece evlere ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

11 yorum:

 1. Bende cüzdan yapmak istiyorum lütfen cevap atın ankara çankaya

  YanıtlaSil
 2. evde yapılacak herhangi bir ek işe ihtiyacım var.Email: b_sihirbaz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. Ebru Kurt ebru.kurt84 Sivas / Merkez

  YanıtlaSil
 4. Merve Türkmen turkmennmerve@gmail.com
  BEYKOZ/İSTANBUL

  YanıtlaSil
 5. Emrah REÇBER
  emrahrecber75@gmail.com
  Sakarya
  Evde is yapabilecek geniş bir aileyiz

  YanıtlaSil
 6. Emrah REÇBER
  emrahrecber75@gmail.com
  Sakarya
  Evde is yapabilecek geniş bir aileyiz

  YanıtlaSil
 7. OĞUZHAN SÜMER MERSİN ecz.oguzhan@hotmail.com

  YanıtlaSil
 8. Deri ustasıyım. Orjinal veya suni deri hertürlü cüzdanı rahatlıkla yapabilirim. Ümit Yıldırım umutyildirim-07@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. kübra barış
  kbariis23@gmail.com
  istanbul/bahcelievler

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.