FLY Pegasus Yeni Kabin Memurları Alacak

Türk Hava Yolları’ndan sonra ülkemizin en büyük hava yolu şirketlerinden biri olarak bilinen Pegasus, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da kabin memurları alımı yapmaya devam etmektedir. Hem uzun yol için yani ülkeler arası hem de kısa yol için Türkiye için görev yapacak ağırlıklı olarak bayan olmak üzere kabin memurları arayışını devam ettirmektedir.

HERKESE EV KONUT SEFERBERLİĞİ

Pegasus İnsan Kaynakları olarak hedefimiz: Pegasus ‘un başarısını sürdürülebilir kılmak ve daha da ileri noktaya taşımak amacıyla adil, şeffaf, duyarlı, yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir. Pegasus İnsan Kaynakları stratejimiz; faaliyet gösterilen havacılık sektöründe herkesin çalışmak istediği bir şirket olmaktır.


yguladığımız performans yönetim sistemi ile tüm Aile Bireylerimizin doğru geri bildirimlerle yetkinliklerini geliştirebilmelerini, aynı zamanda hedef bazlı değerlendirme ile şirketin genel hedeflerine katkıda bulunabilmelerini sağlamak
amacındayız. Performans dönemi sonunda elde ettiğimiz verilerle Aile Bireylerimizin yetkinliklerini geliştirerek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilmek için gerekli eğitimlere yönlendirip, kariyer haritalarını birlikte çiziyoruz.

PEGASUS PERSONEL ALIMI

– Üniversite veya teknik liselerin Sivil Havacılık Elektrik – Elektroniği bölümlerinden veya ilgili diğer bölümlerden mezun,
– B2 Lisans sahibi (Tercihen B1 & B2)
– Boeing 737-NG (CFM56) ve Airbus 320 Family (CFM56) eğitimli ve almış olduğu tip eğitimlerinde en az 3 yıl C/S olarak çalışmış ve tercihen eğitmen olarak en az 1 yıl deneyimi bulunan,
– Tercihen SHGM onaylı Eğitmen sertifikası bulunan
– İyi derece İngilizce bilgisine sahip, SHGM tarafından kabul edilecek yeterlilik sertifikası bulunan,
– Takım çalışmasına yatkın,
– Seyahat engeli olmayan,
– Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
– İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranıyor.

HERKES EV SAHİBİ OLACAK - FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Havacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin, Teknik Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Teknik Eğitmen aranmaktadır.

Pegasus Ücret Politikası’ nın temel amacı, Pegasus’un uzun vadeli hedef ve stratejileri doğrultusunda adil, şeffaf ve rekabetçi ücret sistemlerini tasarlamak ve hayata geçirmektir. Ücretlendirme politikamız sürdürülebilir başarı için gerekli olan insan kaynağını şirketimize kazandırmak, korumak ve ödüllendirmek prensipleri doğrultusunda yapılandırılmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.