Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından 2500 Memur Alımı Bekleniyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından atama bekleyen branşların temsilcileri 2 haftadır mecliste sesini duyurmaya çalışıyor.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından atama bekleyen branşların temsilcileri mecliste milletvekillerini ziyaret ederek sorunun çözülmesini istiyor. Bakan Faruk Çelik 4 ay önce atama sözü vermişti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı için cüzi bir sayı olan 2500 alımın daha yapılmamış olması adayları endişelendiriyor.

Geçen hafta Devlet Bahçeli ile görüşen temsil heyeti Devlet Bahçeli’den destek sözü almıştı. Bahçeli GTHB atama bekleyenlerin sorununu Cumhurbaşkanı ve Başbakana
ileteceğinin sözünü vermişti. Ak Parti’den Bennur Karaburun’un desteğinide alan atama bekleyenler bu haftada meclis turuna devam ediyor. Ayrıca Bakan Faruk Çelik ile görüşmek isteyen GTHB atama temsilcileri bakanın yoğun programından dolayı bakana ulaşmakta zorlanıyolar.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atama bekleyen adaylar bakanın kendilerine söz verilen alımların yapılmasını istiyor. Adaylar imkansız olanı değil, kendilerine söz verilen bakanlığın ihtiyacı olan bu alımların artık yapılmasını istiyor. GTHB atama bekleyen adaylar bu atamalar yapılıncaya kadar milletin meclisinde haklarını aramaya devam edecek gibi gözüküyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.