GEKA Personel Alımı İlanı İş Başvurusu

 Güney Ege Kalkınma Ajansı, Denizli merkezli Aydın ve Muğla illerini kapsayan bir kurumdur.
 Kurumun görevi bu illerin kalkınması ve gelişmesi için çalışmalar yürütmektedir. Bu illerin kalkınması için çalışmalar yürütecek personel alımı yapılacaktır.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
 2017 GEKA personel alımı kalkınma ajansları personel alımı yönetmeliği uyarınca sözleşmeli olarak yapılacaktır. Sözleşmeli personel alımı sözlü sınav ile yapılacaktır ve adaylar iki şekilde başvuruda bulunabileceklerdir. KPSS sınavı ile ya da KPSS sınavsız olarak başvuruda bulunabileceklerdir.

GEKA sözleşmeli personel alımı genel şartları Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmama şartları bulunmaktadır. Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığını belgelemek.

2017 GEKA sözleşmeli personel alımı yapılacak pozisyonlar
iç denetçi, hukuk müşaviri ve bilgi işlem sorumlusu olarak belirlenmiştir. Bu belirlenen pozisyonlar için özel şartlar oluşturulmuştur.

GEKA İç Denetçi Alımı Şartları
Üniversitelerin Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama ile Mühendislik dallarından veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak

GEKA Hukuk Müşaviri Alımı Şartları
Hukuk fakültesi mezunu olmak

GEKA Bilgi İşlem Sorumlusu Alımı Şartları
Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurumunca kabul edilmiş yurt içi veya dışındaki yükseköğretim kurumlarının birinden en az lisans düzeyinde mezun olmak

GEKA Personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar 12-16 Haziran 2017 tarihleri arasında Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Pamukkale Teknokent Çamlaraltı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 B Blok Kat:2 20070 Pamukkale/Denizli adresine posta yolu ile ya da şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Detaylı bilgiye www.geka.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.