Halk Sağlığı Kurumu 184 SABİM Personel Alımları Yapacak

 Türkiye Halk Sağlığı Kurumu personel alımı yapılacağı internet sitesi üzerinden duyurdu.
 Türkiye Halk Sağlığı Kurumunu 24 Mayıs 2017 tarihinde resmi intetnet sitesinin duyurular bölümünden Alo 184 SABİM tütün ihbar hattına geçici görevle personel alımı yapılacağını duyurdu. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu yayınladığı ilan ile bünyesinde hizmet vermekte olan Çağrı Merkezine sağlık personeli psikolog, sağlık memuru, hemşire, ebe gibi farklı pozisyonlara personel alımı başvuruları başladı.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Adayların Türkiye Halk Sağlığı Kurumu çağrı merkezi personel alımına başvuru yapabilmeleri için; Türkiye Halk Sağlığı Kurumu merkez veya taşra teşkilatında halen kadrolu olarak çalışan, 40 yaşını aşmamış, Sözleşmeli personel olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan, PC ve diğer ofis araçlarını kullanabilen, Akıcı konuşan ve diksiyon problemi olmayan ve Herhangi bir tütün ürünü kullanmayan adaylar başvuru yapabilecek.

Alo 184 SABİM personel alımına Türkiye Halk Sağlığı Kurumu merkez veya taşra teşkilatında halen kadrolu olarak çalışan adaylar başvuru yapabilecektir. yukarıda belirtilen niteliklere haiz olan adaylar, başvuru dilekçeleri ile birlikte ekteki ayrıntılı özgeçmiş formunu
doldurarak 20.06.2017 tarihine kadar tutun.mucadele@saglik.gov.tr adresine e-posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.

İlan hakkında detaylı bilgiye Buradaki bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.