İşkur 3900 İşçi Alımı İlanı Yayınladı

İŞKUR ile 3986 Kurum Beden İşçisi Alıyor. İŞKUR resmi web sayfasında farklı zamanlarda yayımlanan ilan duyuruları ile beraber farklı kurumlara binlerce beden işçisi alınacak.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
BAŞVURUSU DEVAM EDEN İLANLAR

İŞKUR resmi web sayfasından beden işçisi kelimesini arattığımız takdirde karşımıza tam 3986 adet kayıt çıkıyor. buda demek oluyor ki, 3986 adet kurum beden işçisi alımı yapıyor. Bunun yanında kimi kurum 10, kimisi 1, kimisi 6 işçi alım talebinde bulunmuş. Bu şekilde bakıldığında Türkiye Geneli binlerce beden işçisi alımı yapılıyor. Başvurular hali hazırda sürüyor. Farklı şehirlerdeki değişik işletme, kurum ve kuruluşlar bünyelerine belirttikleri şartlar kapsamında beden işçisi alacağını açıklamış durumda.

ALIM YAPILACAK OLAN ŞEHİRLER;

Beden işçisi alımlarında Başvurular tarihleri ve nitelikleri ile beraber adayların erişimine sunulmuş durumda. Adaylar ilgilendikleri ilanın içeriklerini
ayrıntılı olarak incelemesi gerekiyor. Alım yapılacak şehirler, Karabük, İstanbul, İzmir, Çanakkale, Kocaeli, Manisa, Ankara, Konya, Tekirdağ, Kırklareli, Türkiye geneli... olarak sıralanarak devam ediyor.

BAŞVURULAR, İLAN METİNLERİ VE TÜM DETAYLAR

BAŞVURULAR işkur resmi web sayfasından online olarak, İŞKUR il müdürlüklerinden ise şahsen kolayca yapılabiliyor. Daha fazla bilgi almak, tüm ilanları ayrıntılı olarak incelemek isterseniz, lütfen alttaki linki kopyalayarak taracıyınıza aratınız.
 https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.