İTÜ 4687 TL Maaş İle Personeller Alacak

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 4.687 TL Maaş ile Personel Alıyor!  İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından 22 Mayıs 2017 tarihinde hazırlanan ve kamuoyuna sunulan açıklama akabinde başvurular başlamıştı.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
İstanbul Teknik Üniversitesi'nin alımı ile beraber kuruma sözleşmeli bilişim personel alımı gerçekleştirilecek. "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" uyarınca yapılacak olan alımlarda 2 kişi belirlenecek.

GEREKLİ KRİTERLER NELERDİR?
İstanbul Teknik Üniversitesi, adaylarında; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara
denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gibi şartlar görmek istiyor.

BAŞVURULARA DAİR BİLGİLER
İstanbul Teknik Üniversitesi, kurumuna alacağı 2 adet sözleşmeli bilişim personeline brüt olarak tam 4.687.27 TL maaş verecek. Alım ilanına başvurular 05.06.2017 tarihine kadar sürecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımına dair daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen www.itu.edu.tr ve www.pdb.itu.edu.tr sayfalarına erişiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.