Jandarma Uzman Erbaş Alımı İlanı Yayınladı

 Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli uzman erbaş alımı için devlet personel bakanlığı sitesinde ilan yayınladı. Askeri personel alımı jandarmanın sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacını karşılamak için alınmıştır.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Jandarma sözleşmeli uzman erbaş alımı genel şartlarını incelediğimizde lise ve dengi okul mezunu ve askerlik hizmeti devam eden ya da 29 Mayıs 2017 tarihi itibariyle terhis olalı 3 yılı aşmamış olan adaylar başvuruda bulunabilirler. Ayrıca başvuracak adaylar 25 yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları 29 Mayıs - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında olacaktır. Başvurular ön başvuru olacaktır ve online olarak internet explorer tarayıcı kullanılarak www.jandarma.tsk.tr adresi üzerinden yapılacaktır. Mobil cihazlardan online başvuru yapılamayacaktır. Asıl başvuru ön başvuruları kabul edilen
adayların istenilen belgeler ile birlikte başvuruları sırasında yapılacaktır.

Jandarma sözleşmeli uzman erbaş alımı başvuru şartları olarak 1 Ocak 1992 tarihi ve sonrası doğmuş olmak, lise ve dengi okul mezunu olmak, TC vatandaşı olmak, 29 Mayıs 2014 ve sonrası terhis olmuş olmak (terhis olanlar için), tüm sınavlardan başarılı olanların sevk edildikleri hastanelerden "komando uzman erbaş olur" ya da "uzman erbaş olur" kayıtlı sağlık raporu almak, en az 164cm boyunda olmak, vücut yapısının düzgün olması, güvenlik soruşturmasından olumsuz sonuç çıkması gerekmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli uzman erbaş alımı için detaylı bilgiye ve internet üzerinden online başvuru yapmak için www.jandarma.tsk.tr adresini ziyaret etmelisiniz. https://app1.jandarma.tsk.tr/PTS_Aday/Aday.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.