Kalkınma Ajansı İçin KPSS Olmadan Personeller Alınacak

 Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı yapıyor. Dicle Kalkınma Ajansı bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 28 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurular, 12 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup en geç bugün itibari ile sona erecektir.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

 Dicle Kalkınma Ajansı 28 Kişilik kadrosu ile 1 adet İç Denetçi, 1 adet Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel,  19 Uzman Personel, 7 Destek Personeli alacak. Bu kadrolara göre aranan şartları taşıyan adayların başvuruları kabul görülecek ve başvuruları onaylanan adaylar ise 06 Haziran 2017 tarihinde Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan sınava katılmaya hak kazanacaklardır. Giriş sınavına girmeye hak kazananların listesi ise 27 Mayıs 2017 tarihinde duyurulacaktır. İlanda adı geçen adaylar, 6 Haziran 2017 Salı tarihinde saat 10.00'da Dicle Kalkınma Ajansı, Yenişehir Mah. Kızıltepe Cad. No:6/1 Artuklu/MARDİN adresinde sınava katılacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Adaylar, Kamu haklarında mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranacaktır. Ayrıca adaylar her kadro için
belirlene özel şartlarıda taşımaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını ister KPSS puanı ile isterlersede KPSS puan şartı aramaksızın iş tecrübesi ile yapabilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, En geç bugün yani 22 Mayıs 2017 tarihi saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. http://www.dika.org.tr adresinden başvuru için istenilen belgeler ile birlikte ve başvuru formunu doldurmak şartı ile online olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.