Kamuda 48 Bin Memur Alımı Yapacak 4 Kurum

 Kamu Kurumları, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile kamuya 48 bin personel alımı gerçekleştirecekler. Personel alımı gerçekleştiren kurumlar, bu kurumların alacağını duyurdukları personel sayıları ve yayımlanan ilanlar ile ilgili detaylar şu şekilde,


İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

İçişleri Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile valilik, kaymakamlık, il ve ilçe nüfus birimlerinde istihdam edilmek üzere 1545 Büro Personeli alımı
gerçekleştireceğini duyurdu. İçişleri Bakanlığı 1545 büro personeli alım ilanının detayları sitemizde.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı, yayımladığı duyuru ile 3 bin 570 sınıf öğretmeni, 2 bin 193 ingilizce öğretmeni ve 2 bin 143 din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni başta olmak üzere toplam 20 bin öğretmen alımı gerçekleştirecek. Ayrıca, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz daha önce yapmış bir açıklama ile ağustos ayında 10 bin öğretmen ataması daha yapılacağını aktarmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin öğretmen ataması ile ilgili son durumları sitemizde.

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI
- Polis Akademisi Başkanlığı, yayımladığı bir duyuru ile Polis Meslek Yüksek Okulu'na, polis memuru olarak yetiştirilmek üzere 2.250 erkek, 250 kadın aday olmak üzere toplam 2.500 asıl aday alınacağı resmi internet sitesi üzerinden duyurmuştu. Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Meslek Yüksek Okulu polis olarak yetiştirilmek üzere yayımlanan öğrenci alım ilan detayları sitemizde.

EV ALACAKLAR HEMEN TIKLAYIN


MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

- Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile 24 bin asker alımı yapacağını duyurmuştu. 3 Mart itibarıyla başlayan asker alımı başvuruları, 1 Aralık 2017' tarihine kadar sürecek. Milli Savunma Bakanlığı, 13 En Az ilkokul mezunu 13 bin sözleşmeli erbaş alımı ilanını sitemizde.  Milli Savunma Bakanlığı,11 bin uzman erbaş alımı ilanı sitemizde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.