KATAR İşçi Personel Alımları

Dünya’nın zengin ülkeleri arasında yer almakta olan Katar, işçilere verdiği yüksek maaşlarla da bilinmektedir.|
 İşte bu yüzden ülkemizde de gerek geçici gerek ise kalıcı olarak Katar’a işçi olarak gitmek isteyen çok sayıda insan vardır. Bazı Türk inşaat firmaları ise Katar’da çalıştırılmak üzere Türkiye’den işçi alımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel olarak Katar’a gidip işçi olarak çalışan insanların da olduğu görülmektedir.

KONUT SEFERBERLİĞİ DÜŞÜK TAKSİTLERLE HERKES EV SAHİBİ OLACAK


Katar İş Başvurusu 2017 gibi iş ilanları ile o ülkede işçi olarak çalışmak için ilk başvuru adımını atmanız mümkündür. İnşaat sektöründe çok sayıda yapılacak iş olduğu için uzmanlık alanınızı belirterek iş başvurusu yaptığınız taktirde daha hızlı ve olumlu netice alma şansınız da o ölçüde artacaktır.


Ekonomik açıdan iyi bir durumda olan Katar’da doğal olarak yaşam standartları da yüksektir. Tam da bu yüzden çalışma koşulları ve çalışma saatleri bir çok ülkeye
göre daha üst düzey konumdadır. Özellikle işçilik gibi el emeğinin çok fazla olduğu mesleklerde çalışma koşullarının iyi olması işçiler için muazzam bir fırsattır.

Katar, Arap yarımadasının doğusunda konumlanmış bir ülkedir. Bir çok Türk firmasının Katar içinde başta inşaat olmak üzere çeşitli sektörlerde iş yaptığı bilinmektedir. Türk firmaları yatırım yaptığı bölgelerde Türk işçileri de çalıştırmayı ön plana almaktadır. Dolayısıyla zaman zaman birçok yerde Türk firmalarının Katar iş ilanlarını görmeniz mümkündür.

HERKES EV SAHİBİ OLACAK - FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

KATAR’DA İŞ YAPAN TÜRK FİRMALARI 2017

Türk yatırımcıların fazla olduğu bir ülke olan Katar’da firmalar aracılığıyla değil de bireysel olarak gidip çalışmak isterseniz, öncelikli olarak Arapça bilmeniz gerekmektedir. Gittiğiniz ülkenin dilini bilmeden orada çalışmanız çok zor olacaktır. Bu yüzden Katar’da iş yapmakta olan Türk firmaları aracılığıyla gidip çalışmak daha mantıklıdır.

4 yorum:

 1. Katarda çalışmak istiyorum fayans ve boya ustasiyim teksitilde kalite güvencesi ütü paket ve kompileciyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Watsap numaram 905428514175

   Sil
  2. Yardımcı olurmusunuz lütfen şuan kıbrıstayim türk vatandaşıyim

   Sil
 2. Dil biıiyoru ama Türk fifmasında çalışma tercihimdır

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.