KKK Lise Mezunu 24 Bin Personel Alımı Detayları

 MSB KKK Lise Mezunu 24.000 Personel Alımında Süreç İşliyor. Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nca aylar önce yapılan açıklama kapsamında kurumun bünyesine binlerce askeri personel eklenecek.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 24.000 personel alımlarında iki ayrı pozisyona personel alımları gerçekleştirilecek. Kuruma bu hususta sene boyunca 11 Bin Uzman Erbaş, 13 Bin Sözleşmeli Erbaş alımı yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli erbaş ve uzman erbaş alımı başvuruları sene boyunca online bir şekilde www.msb.gov.tr üzerinden devam edecek. Daha önce yapılan açıklamaların tamamını sizler ile paylaşmış, gerekli
tüm bilgileri sizlere vermiştik. Başvurular tüm hızı ile devam eder iken, yinelemek istedik.

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle hangi ilana başvuru yapacak ise (11 Bin Uzman Erbaş yahut 13 Bin Sözleşmeli Erbaş alımı) ilgili ilan duyurusunu ve kılavuzunu incelemesi, şartlarını ayrıntılı olarak bilmesi gerekiyor. Tüm şartlara uyum sağlayan adaylar Bakanlığın resmi internet sitesi www.msb.gov.tr üzerinden kolayca başvuruda bulunabilecek.

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 24 bin persoenl alımına dair tüm ayrıntıları öğrenmek isterseniz, lütfen alttaki linklerde kılavuzları detaylı olarak inceleyiniz. Başvuruların sene sonuna kadar süreceğini tekrar belirtmek isteriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.