Kolay Ev Kredisi Veren Bankalar

Ev almak herkesin hayali. Emlak365.com sitesinin haberine göre ;Her bankanın konut kredisi kullanma şartları farklı olup bazı bankalar bu konuda daha garantici davranırken bazı bankalar ise risk üstlenerek daha kolay konut kredisi kullandırmaktadır.

Burada önemli olan kişinin kendi pozisyonunu bilerek bu pozisyona uygun bir konut kredisi başvuru süreci yönetmesidir. Ancak kolay konut kredisi onayı almak isteyen kişilerin mutlaka kolay konut kredisi veren bankalar üzerinden işlemlerini yürütmeleri önerilir. Peki, en kolay konut kredisi veren bankalar hangileri?
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Odeabank Konut Kredisi
En kolay kredi veren bankalar sıralamasında zirvede yer alan Odeabank konut kredisi paketlerinde de müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle de yeni işe girenlere konut kredisi onayı vermesi ile öne çıkan banka aynı zamanda düşük kredi notuna kredi verilmesini de kabul etmektedir. Konut kredisi kullandırım oranlarını yükseltmek için oldukça cesur davranan Odeabank diğer bankalardan konut kredisi reddi sonucu ile karşı karşıya kalan pek çok kişiye konut kredisi onayı vermesi neden ile en kolay konut kredisi veren banka olarak ta kabul edilmektedir.

Finansbank Konut Kredisi
Konut kredisi kampanyaları ile adından sıklıkla söz ettiren Finansbank konut kredisi paketlerinde kolay kredi onayı veren bankalar arasında yer almaktadır. Diğer bankalara oranla çok daha yüksek kredi faiz oranları uygulayan Finansbank daha fazla
kazanç elde ettiği için kredi riski yüksek olan kişilerin de kredi başvurularını onaylamaktadır. Ancak kredi maliyeti yüksek olduğu için bu bankayı sadece diğer bankalardan kredi onayı alamayan kişilerin tercih etmesi önerilmektedir.

Zor Kredi Veren Bankalar
Kredi kulladırım oranları yüksek olan bankalar zaten yeteri kadar kazanç elde ettikleri için konut kredisi verirken daha seçici davranmaktadır. İş Bankası konut kredisi, Garanti Bankası konut kredisi ve Akbank konut kredisi paketlerinde en zor kredi onayı veren ilk 3 banka olarak kabul edilmektedir. Yine Yapı Kredi Bankası konut kredisi paketinde de düşük kredi notu olan kişilerin kredi onayı alma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.