KOTON 250 Personel Alacak İşte Kadrolar

 KOTON tarafından online kariyer sitelerinden yayımlanmış olan yüzlerce hatta tam olarak 250 adet personel alım ilanı metni bulunuyor.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Online olarak devam eden başvurular doğrultusunda KOTON, bünyesine yüzlerce personel almayı hedefliyor ve bu sırada yapılan başvuruları değerlendiriyor. Alımlar farklı şehirler için farklı pozisyonlara yapılıyor.

ALIM YAPILACAK OLAN ŞEHİRLER;
Alım yapılacak olan şehirlerden birkaçı; İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Yalova, Kocaeli, Kayseri, Manisa, Balıkesir, Aydın, Bursa, Denizli, Sinop, İzmir, Erzincan, Elazığ, Zonguldak, Çorum, Erzurum, Konya, Hatay, Van, Rize, Trabzon, Edirne, Sakarya olarak devam ediyor.

GEREKLİ KRİTERLER;
KOTON'nun açık bulunan tüm pozisyonları için, gerekli şartlar, açıklamalar ile iş tanımları farklılık gösteriyor. Her pozisyona başvuru yapacak olan adaylar için
farklı şartlar, bilgi ve beceriler talep ediliyor. Bu neden ile adayların her pozisyon için sunulan ilanları ayrıntılı olarak incelemesi, eğer ilana uygunsa başvuru yapması gerekiyor. Aksi takdirde başvuruların kabul edilmesi hususunda sıkıntı yaşanabiliyor.

AÇIK POZİSYONLAR;
KOTON'nun açık pozisyonları bu şekilde sıralanarak devam ediyor;
http://www.kariyer.net/koton-is-ilanlari-c2116-p12254/


İLAN METNİ;
KOTON 258 Pozisyonuna Türkiye Geneli Personel Alımına dair daha fazla bilgi almak, başvuru bulunmak isterseniz lütfen alttaki linki kopyalayarak tarayıcınızın link kısmına yapıştırarak aratınız.
http://www.kariyer.net/koton-is-ilanlari-c2116-p12254/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.