KPSS Şartsız İlkokul Mezunu Personeller Aranıyor

İŞKUR Aracılığı ile KPSS ŞARTSIZ İlköğetim Mezunu İşçi Alım İlanı yayınlandı. Her gün güncellenen yeni iş ilanları ile özellikle kamudaki personel alımlarını sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Sizde aşağıdaki iş ilanına hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kastamonu Hasköy Sulama Birliği tarafından 15 Mayıs 2017 tarihinde yapılan açıklama doğrultusunda kuruma işçiler alınacak. Alımlar işkur aracılığı
gerçekleşecek olup başvurular başlamış bulunuyor.

Başvuruları İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden yapılacak olan Kastamonu Hasköy Sulama Birliği işçi alımında kuruma 4 adet Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alınacak.

Kastamonu Hasköy Sulama Birliği'ne başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması şart. Yukarıda da belirttiğimiz gibi alıma yalnızca mezuniyet şartına uyan adaylar başvuru yapabiliyor. Ayrıca Kastamonu Hasköy Sulama Birliği bünyesine alınacak olan aday geçici tam süreli olarak istihdam edilecek.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


Kastamonu Hasköy Sulama Birliği personel alım başvuruları 15 Mayıs- 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek. Daha fazla bilgi için kurum ve İŞKUR ile erişime geçebilir, işkur resmi web sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.