Lise Mezunu 103 Sağlık Personeli Aranıyor

 Gazi Üniversitesi hastanesi sözleşmeli personel alımı kapsamında 21 pozisyona toplam 103 sözleşmeli personel alımı yapacağını devlet personel başkanlığı sitesinde duyurdu. Alımı yapılacak personelin maaşları özel bütçe ve döner sermayeden karşılanacaktır.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
 Gazi Üniversitesi personel alımı genel şartları TC vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak, çalışmasına engel bir sağlık problemi bulunmama şartları bulunmaktadır.

Gazi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartlarında adayların 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girme şartları bulunmaktadır. Başvurularda 2016 KPSS sınavının P3, P93 ve P94 puan türleri esas alınacaktır. Bu sınav türlerinden en az 60 puan alan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Gazi Üniversitesi hastanesi personel alımı yapılan
branşlar ve özel şartları

HEMŞİRE (77)
KPSS P3 60 puan ve üzeri ile başvuru almaktadır. Hemşirelik bölümü mzunu olmak gerekmektedir.

SAĞLIK TEKNİKERİ (10)
KPSS P93 puan türü ile alım yapmaktadır. En az önlisans mezunu olmak gerekmektedir. 5 farklı bölüme ayrılmıştır. anastei, patoloji, tıbbi labıratuvar, çocuk metobolizma bölümlerinde çalışacaklardır.

BİYOLOG (3)
KPSS P3 puan trü ile alım yapmaktadır. En az 2 yıl deneyim şartı vardır.

LABORANT (2)
KPSS P93 puan türü ile alım yapıyor ve 2 yıl deneyim şartı bulunmaktadır. LC-MS/HPLC cihazlarını kullanabilme sertifkasına sahip olması gerekmektedir.

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ (4)
KPSS P3 ve P93 puan türü ile alım yapmaktadır.

RÖNTGEN TEKNİSYENİ (1)
Ortaöğreitm kurumlarının radyoloji alanından mezun olmak gerekmektedir. KPSS P94 puan türü ile alım yapmaktadır.

PSİKOLOG (3)
KPSS P3 puan türü ile alım yapmaktadır. psikoloji lisans programından mezun olmak gerekmektedir.

DİYETİSYEN (1)
Üniversitelerin beslenme ve diyetetik lisans programından mezun olma şartı bulunmaktadır. KPSS P3 puan türü ile alım yapmaktadır.

Gazi Üniversitesi hastane personeli alımı başvuruları sırasında istenecek belgeler ise KPSS sonuç belgesi, www.gazi.edu.tr adresinden temin edecekleri başvuru formu, başvuru yapılacak alan ile ilgili tecrübe belgesi SGK dökümü, diploma örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Gazi Üniversitesi iş başvurusu yapma tarihleri 26 Mayıs - 13 Haziran 2017 tarihleri arasındandır. Başvurular Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir.

İlan metninin tamamına https://goo.gl/6IfXyd adresinden ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Lisans mezunu hemşire diyor ama hangisi doğru

    YanıtlaSil
  2. Lisans mezunu yazıyor ilanda hangisi doğru acaba

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.