Milli Savunma Bakanlığı Şoför, İşçi ve Teknisyen Alımları Yapacak

 Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımlarına devam ediyor. Kadrosuna daha önce mühendis alımı yapan bakanlık şimdi de lise mezunu sürekli işçi alımı yapıyor. 18 Mayıs 2017 tarihinde Devlet personel başkanlığı sitesinde yayınlanan ilan ile sürekli işçi alımı yapacaktır.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

2017 MSB personel alımını bünyesinde bulunan Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığına yapacaktır. Alımı yapılacak olan kamu personel sayısı 11 sürekli işçi olarak belirlenmiştir.

2017 MSB Personel alımı başvuru şartlarında eğitim durumu olarak lise ve dengi okul mezunu olma şartı bulunmaktadır. Bunun dışında teknisyen ve kalifiye işçi pozisyonları için elektrik elektronik bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı kadro dağılımı 3 teknisyen, 3 şoför ve 5 kalifiye işçi şeklindedir. MSB şoför alımı için başvuracak
adaylar C, D veya E sınıfı ehliyet ile SR-5 belgesine sahip olmalıdır. Alımı yapılan şoförler Yeşilyurt/Malatya'da çalışacaklardır.

MSB teknisyen ve kalifiye işçi alımı şartlarında ise sadece lise ve dengi okuldan mezun olma ve çok tehlikeli iş yerlerinde ve vardiyalı işlerde çalışmasına engeli bulunmama şartı aranmaktadır. Teknisyenler Yeşilyurt/Malatya'da, kalifiye işçiler ise Hatay, Osmaniye, Diyarbakır ve Elazığ illerinde istihdam edileceklerdir.

MSB personel alımı başvuruları Ankara'da bulunan MSB Ant Başkanlığı'na yapılacaktır. Yukarıda detaylarını paylaştığımız ilana başvuru yapmak isteyen adayların 27 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını yapmış olmaları gerekiyor. İlan hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?4a8de9bf-7204-423d-86c7-bf982d526158

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.