MNG Türkiye Geneli Personeller Arıyor

MNG KARGO Türkiye Geneli Personel Alımları Yapacak
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
MNG Kargo tarafından online kariyer sitelerinde yayımlanan iş ilanları dahilinde kurumun çok sayıda açık pozisyonu bulunuyor. Alımlar neredeyse Tüm Türkiye'den yapılacak. Birçok ülkeden yapılacak alımların detaylarına haberimiz aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

MNG Kargo'nun yayımladığı yazılı açıklamalar neticesinde kurum şartlarına ve alım ilanına uygun personeller kuruma katılacak.

BAŞVURULARI kolayca online bir şekilde yapılan MNG Kargo personel alımlarında her ilanın içerisinde, farklı pozisyonlara göre değişik şartlar ve kriterler
bulunuyor. Adayların bu ilanları iyi incelemesi ve şartlara uyduğu takdirde başvuruda bulunması gerekiyor.

MNG Kargo'nun açık pozisyonlarından sadece birkaçı; YÜKLEME-BOŞALTMA ELEMANI, SAHA OPERASYON ELEMANI, MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU, ORTA DÜZEY YÖNETİCİ, RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI, SÜRÜCÜ, DEPO ELEMANI, ACENTE / FRANCHİSE GİRİŞİMCİ ADAYI, BİLGİ İŞLEM ELEMANI, İÇ SATIŞ SORUMLUSU ....

MNG Kargo'nun tüm açık pozisyonlarına https://www.yenibiris.com/mng-kargo-is-ilanlari?firma=172113&sayfa=5 adresinden erişim sağlayabilir, tüm pozisyonlara dair bilgi alabilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.