MSB Kamu Sürekli İşçi Alımı Yapacak

 Milli Savunma Bakanlığı sürekli işçi alımı için devlet personel başkanlığı sitesinde ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Eskişehir'de bulunan 1.inci hava ikmal bakım merkezi komutanlığına işçi alımı yapılacağı ve bu işçi alımı için 26 kontenjan ayrıldığı belirtildi.

HERKES EV SAHİBİ OLACAK HEMEN TIKLAYIN

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) işçi alımı şartları eğitim seviyesi ve özel şartlar olarak ayrı ayrı yayınlanmıştır. Eğitim seviyesi şartlarını incelediğimizde endüstri meslek lisesi, anadolu meslek lisesi, çok programlı meslek lisesi, teknik ve anadolu meslek liseleri ile muadil liselerden mezun olan kişiler başvuruda bulunabilir.


Milli Savunma Bakanlığı sürekli alımı özel şartları ise teknik lise mezunlarının alınacağı ilan Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkezine olacağından alımı yapılacak
işçiler uçak bakımı konusunda deneyimli olmaları gerekmektedir. Bundan dolayı uçak bakım teknisyenliği (gövde-motor bakımı), uçak bakım alanının uçak gövde motor dalı bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

HERKES EV SAHİBİ OLACAK - FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Ayrıca başvuru tarihi itibariyle geçmişe yönelik 5 yıl içinde, YDS, KPDS, ÜDS ingilizce yabancı dil sınavlarından birine katılarak en az 40 puan almak. ÖSYM tarafından onaylanmış yabancı dil sınavları ve puanları ile eşdeğerlilikleri olan (ÖSYM tarafından 2016 yılında eşdeğerliliği kabul edilerek yayınlanan) CPE, CAE, TOEFL IBT, PTE Akademik sınavlarına katılıp, 40 puana eşit sayılan notu alanların da sınav başvuruları kabul edilecektir.

İlan hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için www.msb.gov.tr adresini ve www.iskur.gov.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Adaylar 2016 KPSS sınavına girmiş olmalıdırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.