Özdilek AVM Personel Alımları İş Başvurusu

 Bursa’da temelleri atılan be tüm Türkiye’ye ismini kısa sürede duyuran Özdilek, ürünlerini ilk etapta açtığı mağazalar ile müşterilerine ulaştırıyordu.
 Sürekli olarak yeni yatırımlar yapan firma açtığı marketleri ile müşterilerinin beğenisini kısa sürede topladı. Uzun yıllardır ev hanımlarının tercih ettiği ev tekstili ürünlerinin üretim ve satışını yapan firmanın ülkemizde girmediği ev kalmadı.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Her yıl büyüme hedefleri ile istikrarlı bir çizgi yakalayan özdilek mağazaları birçok il ve ilçede alışverişin adresi olmayı başardı. Yeni açtığı alışveriş merkezlerinde müşterilerine kafe, otel ve yemek gibi hizmetleri sunarak ayrıca ülke genelinde isdihdamına katkı sağlayan firma haline geldi. Çalışan sayısını 7 bine çıkaran özdilek firması müşterilerine  kaliteli hizmet ve ürün sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

İstikrarlı şekikde büyümeye devam eden kuruluş Özdilek AVM, Özdilek marketlerinde ve Özdilek mağazalarında ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurdu. Yine müşterilerine sunduğu ürünlerin büyük bir bölümünün
üretimini yaptığı Afyonkarahisar, Antalya, Yalova, İzmir, İzmit, Eskişehir, İnegöl ve Bursa illerinde üretim yapan fabrikaları içinde personel alımı yapmaktadır.

Özdilek işe alım işe alım sürecini İnsan Kaynakları departmanı tarafından yürütülüyor. Ancak Özdilek fabrikaları işçi alımları için bizzat ilgili fabrikaya başvurmak gerekiyor. Aşağıda paylaştığımız bağlantıyı kullanarak açık pozisyonlarda size uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Yine Genel İş Başvurusu yaparak da Özdilek firmasının çeşitli birimlerinde çalışabilirsiniz. İlanları görüntülemek için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.