Özel Hastaneler İçin Sağlık Personelleri Aranıyor

 Ülkemizde hizmet veren özel hastanelerin sayısı her yıl bir önceki yıla göre artıyor.
 Yeni açılan hastaneler sağlık sektöründe personel ihtiyacını da olumlu yönde etkiliyor. Sektörün büyüyüp gelişmesi KPSS sınavını beklemeden özel hastanelerde kariyer yapmak isteyenler için büyük bir fırsat oldu denebilir.Ülkemizde en fazla personel alımı yapılan sektörün sağlık sektörü olduğunu hatırlatarak yayında olan ilanlar hakkında size bilgi vermeye devam ediyoruz.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Türkiye genelinde şehir gözetmeksizin çok sayıda hastane bünyesine Sağlık Memuru, Sağlık Teknikeri ve Acil Tıp Teknisyeni gibi pozisyonlar için her ay yüzlerce yeni ilan yayınlanmaktadır. Lise eğitim için Sağlık Meslek Liselerini tercih eden gençler lise eğitimi sonrasında yayınlanan ilanlara başvuru yaparak çalışma hayatına başlayabiliyor.

Hangi Kurumlar Sağlık Teknikeri Alıyor?

Kurumlar tarafından interaktif kariyer siteleri üzerinden yayınlanan ilanlara bakıldığında Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışabilecek çok sayıda personele
ihtiyaç olduğu görülmektedir. Hastanelerin acil servislerinde ve ambulanslarda görev yapabilecek olan personellere ihtiyaç duyan kurumlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

* Veni Vidi Sağlık Grubu
* Star Medica Hospital
* Medline
* Özel Antalya Tıp Merkezi

Çok sayıda kurum Sağlık Teknisyeni alımı yapmaktadır. Yukarıda sadece bir kaçını yukarıda paylaştık. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız alt kısımda yer alan bağlantıyı kullanarak yayınlanan tüm ilanları inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/saglik-teknisyeni-is-ilanlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.