Perakende Sektöründe Mağaza Müdürü Arayan Firmalar

 Perakende sektörünün büyümesi ve gelişmesi ile birlikte farklı sektörlerdeki markalar il ve ilçelere açtığı mağazaları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.
 Perakende sektöründe hizmet veren gıda, giyim ve ev tekstili markaları Üniversitelerin farklı bölümlerinden mezun olan adaylar arasından Mağaza Müdürleri almaktadır.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Mağazada görev yapan personellerden depo elemanları, kasiyerler, muhasebe elemanları ve satış danışmanlarının sevk ve idaresinden sorumlu olan kendine güvenen adaylar yayında olan ilanlara başvuru yaparak iyi bir markada Mağaza Müdürü olarak çalışabilirsiniz. Üniversite Mezunu olup ve gelişime açık olan adaylar markalar tarafından düzenlenen eğitim programlarına katılarak mağaza müdürü olabilir. Peki mağaza müdürü olabilmek için adaylardan istenen genel şartlar nelerdir?

Kimler Başvuru Yapabilir?

Müşteri hizmetleri ile mağaza arasında bağlantı kurmak
Mağazanın iyi yerlere gelmesini ve satışların
artmasını sağlamak
Mağazada çalışan diğer personellerin memnuniyetini arttırmak ve pozitif katkı sağlamak
Mağazayla ilgili düzenli olarak rapor hazırlamak ve sunabilmek.
Müşteri öneri ve şikayet sistemini yönetmek.

Mağaza müdürü alımı yapan firmalara bakıldığında Mudo, ROMAN, Penti, Mavi Jeans, Koton ve Ayakkabı Dünyası gibi  markalar mağaza müdürü alımı yapmak üzere ilanlar yayınlamaktadır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yayında olan tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/magaza+muduru#&pst=1163

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.