Polisan Personel Alımları İş Başvurusu

 Boya sektörünün en bilinen ve kaliteli markaları arasında olan Polisan boya zincirlerinin sahibi olan Polisan Holding tarafından yapılan açıklama doğrultusunda; Kocaeli, İstanbul ve İzmir illerinde istihdam edilmek üzere makine mühendisi, üst düzey yönetici asistanı, ürün kalite kontrol ekip lideri, insan kaynakları uzman yardımcısı, dönemsel bölge asistanı, arge uzmanı, satış temsilcisi ve direkt satın alma yöneticisi gibi personel alımları gerçekleşecektir.

HERKES EV SAHİBİ OLABİLİR

Polisan Holding bünyesindeki şirketlerimizin insan kaynağı ihtiyaçları, kısa ve orta vade stratejik hedefler doğrultusunda karşılanır. Şirketlerimize eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenir. İşe alımda holding yetkinliklerine uygun ve gelişim potansiyeli olan kişiler seçilir.


Polisan Holding’de kurum vizyon, misyon ve değerlerini benimsemiş yüksek potansiyelli çalışanlarımızın yönetim pozisyonlarına getirilmesi
hedeflenir. Şirketlerimizin büyüme hedef ve stratejilerine paralel olarak açık pozisyon oluşması halinde sorumlulukların artışı dikkate alınarak çalışanların terfi etmeleri sağlanır.

Şirket hedef ve stratejilerini gerçekleştirmek amacıyla bireysel performans yönetimi yapılarak çalışanların ve şirketin daha iyi sonuçlar elde etmesi sağlanır. Bu amaçla yılda bir kez çalışanların iş sonuçlarına katkısı ve yetkinliklerindeki gelişimi ölçülür. Değerlendirme sürecinin sonucunda, üstün performanslı kişilerin ödüllendirilmesinin yanı sıra, yüksek potansiyelli kişiler saptanarak çalışanların gelişim ihtiyacı belirlenir.

Uygulanan ücret politikasıyla, holding şirketlerine, yüksek yetkinliğe sahip çalışanların katılması, motive edilmesi ve şirket bünyesinde tutulmasının sağlanması hedeflenir. Genel ekonomik şartlar göz önüne alınarak personelin hedef ve yetkinlik performansı dikkate alınarak ücreti belirlenir.

HERKES EV SAHİBİ OLACAK - FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM


Polisan Satış Temsilcisi Alımı

• Tercihen Üniversite mezunu,

• En az 2-3 yıllık sektörde satış deneyimine sahip,

• MS Ofis programlarına hakim, (tercihen SAP kullanabilen)

• Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,

• Seyahat engeli bulunmayan,

• Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,

• Satış becerileri gelişmiş, dinamik, müşteri odaklı adayların başvurularını bekliyoruz.

• Günlük rut planı doğrultusunda müşterileri ziyaret etmek ve yeni müşteri kazandırmak,

• Şirket stratejileri doğrultusunda bölgesinin belirlenmiş hedeflerini gerçekleştirmek,

• Bölge operasyonunun işleyişini sağlamak.

POLİSAN HOLDİNG İŞ İLANLARI

http://www.kariyer.net/polisan-holding-is-ilanlari-c5654-p30537/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.