PTT 2500 Personel Alımı Ne Zaman?

 Bilindiği gibi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan PTT personel alımları ve PTT bünyesindeki personel sayısı hakkında bir açıklama yapmıştı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamasında PTT'ye 2500 personel alımının daha yapılacağını ifade etmişti.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın açıklamalarını hatırlayalım;

"5 BİN KİŞİ OLACAĞIZ"

"Ama ortaya koyduğumuz hedefler doğrultusunda bu senenin ikinci yarısında 2 bin 500 kişiyi daha aileye katacağız. Böylece büyüyen gelişen PTT'nin daha fazla hizmet vermesi adına bu sene 5 bin kişiyi aileye katmış olacağız."

"2500 KİŞİ DAHA ALACAĞIZ"

"PTT'de hizmet yelpazesini çok daha genişletip büyüteceğiz. Bunun için de 2 bin 500 çalışma arkadaşımızı aileye katacağımızı ifade etmiştik. Bunlarla ilgili süreçler devam ediyor. Yakında bunları aileye katmış olacağız ama ortaya koyduğumuz hedefler
doğrultusunda bu senenin ikinci yarısında 2 bin 500 kişiyi daha aileye katacağız. böylece de büyüyen gelişen PTT'nin daha fazla hizmet vermesi adına bu sene 5 bin kişiyi aileye katmış olacağız. 2023 hedeflerine büyürken PTT iş yeri sayısını 15 bine çıkartacağımızı, buralarda daha sağlıklı, kaliteli hizmet verebilmek adına teknolojinin bütün imkanlarından faydalanacağız."

PTT'NİN YENİ İLANI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamasında 2500 personel alımının yapılacağının garantisini verdi. Bu açıklamaların ardından PTT bünyesinde çalışmak isteyen adaylar ve PTT'nin ilk personel alımında başvuru şansı bulamayan adaylar yeni ilanın ne zaman yayımlanacağını araştırmaya başladılar. PTT'nin yeni ilanı henüz yayımlanmadı ve ne zaman yayımlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. Bu kapsamda adaylar ilanın bir an önce yayımlanmasını ve yetkililerden ilanın ne zaman yayımlanacağına ilişkin bir açıklama yapılmasını talep ediyorlar.

PTT personel alım ilanı yayımlandığında veya ilanın ne zaman yayımlanacağına ilişkin bir açıklama yapıldığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.