Roketsan Yeni İş İlanları İş Başvurusu

 ROKETSAN Resmi Sitesinden 13 Pozisyona Personel Alımında Bulunacak. ROKETSAN tarafından aylar önce yayımlanan ilan duyurularına başvurular tüm hızı ile devam eder iken, siz değerli okuyucularımıza bir kez daha hatırlatma yapmak istedik.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
ROKETSAN, farklı pozisyonlarına devamlı olarak personel alımında bulunuyor. Alım ilanına başvurular sürekli olarak açık ve başvuru yapan adaylar kurum tarafından değerlendirmeye alınıyor.

ROKETSAN'ın şuan açık bulunan pozisyonları;
Endüstri Mühendisi, Fizik Mühendisi, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Makine
Mühendisi, Aday Mühendis, Proje Yönetimi Mühendisi, Kimya Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Teknisyen olarak görülüyor.

BAŞVURULAR
ROKETSAN personel alımlarına başvurular, kurumun ilanları yayımladığı online kariyer sitesinden kolayca yapılabiliyor. Başvurular uzun bir süre daha devam edecek. SON BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK 2017 olarak açıklandı.

ROKETSAN personel alım ilanlarının tamamını görmek, başvuruda bulunmak isterseniz ilan metnini ayrıntılı olarak incelemenizi, alım şartlarına uyduğunuz takdirde başvuruda bulunmanızı öneririz. ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.