Sağlık Bakanlığı Danışman Alımları Yapacak

 Sağlık Bakanlığı resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile Sağlıklı ve Bilinçli Toplum Çalışmalarına Yönelik TV Programı hazırlanması için danışman alınacağını duyurdu.

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru şöyle:

"Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin finansmanı için Dünya Bankasından bir ikraz sağlamıştır. İkrazın bir bölümü danışmanlık hizmetlerinin finansmanı için kullanılacaktır.

Danışmanlık Hizmetlerinin (Hizmetler) kapsamı aşağıdaki gibidir: sağlıklı ve bilinçli toplum çalışmaları kapsamında, halkın sağlıklı ortamlarda yaşaması, sağlıklı beslenmesi, erken teşhis ile hastalıklarından korunması ve sağlık konusunda doğru bilgileri
almaları hedefine yönelik olarak, ulusal yayın yapan bir kanalda hafta içi her gün yayınlanmak üzere bir TV programı (film belgesel) hazırlattırılacaktır. İşin süresi yaklaşık 30 gündür.

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü uygun danışmanlık firmalarını (“Danışmanlık Firmaları”), adı geçen hizmetleri sağlamaya yönelik olarak ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir. İlgilenen Danışmanlık Firmaları Hizmetleri yerine getirmek üzere istenen deneyime ve niteliklere sahip olduklarını gösteren bilgi ve belgeleri sağlamalıdırlar. Bu bilgi ve belgeler broşür gibi görsel unsurlar içeren, firmanın genel ve görev alanındaki deneyimine odaklanan ve son beş yılda görevle ilgili tamamlanmış sözleşmelerin/işlerin aydınlatıcı bir özetini kapsayan bir portföy içinde sunulmalıdır.

Kısa liste için yeterlilik tespitinde firmalarda, (i) asgari son 5 yıldır, özellikle kamuoyu bilgilendirmeye yönelik uzun ve/veya kısa metrajlı film,veya TV programı kamu spotu ve benzeri çalışmalar yapmış olmak üzere film sektöründe yer almış/almakta olma; (ii) son üç yıl içinde ihale konusu işe benzer nitelikte bir TV programını ulusal yayın yapan bir TV kanalında yüksek izlenme oranıyla yayınlamış olma; (iii) ilgili sektörde ihale konusu işe benzer projeleri yürütebilecek idari ve personel kapasitesine sahip olma şartları aranacaktır.

İlgilenen Danışmanlık Firmalarının, Temmuz 2014’te revize edilen Ocak 2011 baskısı “Dünya Bankası Borçluları Tarafından Danışmanların Seçilmesi ve İstihdamı” başlıklı Kılavuzun (“Danışmanlık Kılavuzu”), Dünya Bankasının “menfaat çatışmasına” ait politikasının açıklandığı 1.9 numaralı paragrafına dikkat etmeleri gerekmektedir."

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


Başvuru İşlemlerinin Yapılması:

Sağlıklı ve Bilinçli Toplum Çalışmalarına Yönelik TV Programı (Film Belgesel) Hazırlanması Danışmanlık Hizmet Alımı – içeren bir başvuru mektubuyla birlikte en geç 29/05/2017 tarihinde saat 18.00’a kadar "Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:39, Protokol Plaza, Kat:4 Çukurambar- Çankaya/ANKARA"  elden, postayla, elektronik postayla veya faksla ulaştırmaları gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.