Sanko Holding Açık İş İlanları İş Başvurusu

 Türkiye’nin en büyük girişimci ve yatırımcı şirketi olan Sanko Holding 1904 yılında Sani Konukoğlu tarafından kurulmuştur.
 Tekstil sektörü ile faaliyetlerine başlayan kurum Gaziantep ilinde ilk dokuma fabrikalasını kurarak bölgeye büyük bir yatırım yapmıştır. Günümüzde tekstil yatırımları ile birlikte alışveriş merkezleri, hastane, çimento ve enerji sektöründe hizmet vermektedir.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Farklı bölgelerde yaptığı yatırımlar ile ülkemizde istihdama büyük katkı sağlayan kurum 12 farklı sektörde toplam 15 bin kişiyi istihdam etmektedir. Gaziantep başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde binlerce kişiye iş imkanı sunmak için yatırımlar yapan Sanko Holding bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya devam etmektedir.

SANKO Holding Personel Alımı, için Gaziantep ilindeki Tekstil işletmeleri başta olmak üzere Adıyaman, İstanbul ve Ankara’da personel alımı yapmak
üzere ilan yayınladı.

Şoför/Sürücü,
Üretim Planlama Uzmanı,
Elektrik Bakım Mühendisi,
Mekanik Bakım Yöneticisi,
Makine Mühendisi,
Bütçe Memuru,
İhracat Memuru.

SANKO Holding iş ilanları incelendiğinde 30 farklı pozisyonlar için ilan yayınlandığı görülmektedir. Sizde böyle büyük bir kurumun bünyesinde çalışmak istiyorsanız yayında olan iş ilanlarını inceleyebilir ve size uygun olan kadrolara iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı sizi ilan sayfasına yönlendirecektir.

http://www.kariyer.net/sanko-holding-a-s-is-ilanlari-c30729-p22775/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.