SGK Başkanından 2 Milyon Kişiye İş Açıklaması

Sosyal Güvenlik Başkanı Mehmet Selim Bağlı, Adıyaman SGK il binasında "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" konulu toplantıya katıldı. Katıldığı toplantı çerçevesine işsizlik konusu hakkında açıklamalarda bulunan SGK Başkanı Bağlı, 2017 yılının sonuna kadar gerçekleşmesi planlanan istihdam hedefine vurgu yaptı. Sosyal Güvenlik Başkanı Mehmet Selim Bağlı, konuya ilişkin ''2017 yılında 2 milyon kişiye istihdam sağlamak için yoğun çaba ve gayret içindeyiz'' ifadelerini kullandı.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
''2017 YILINDA 2 MİLYON KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLANMASI İÇİN YOĞUN ÇABA VE GAYRET İÇİNDEYİZ''

Sosyal Güvenlik Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın,  "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" konulu toplantıda dile getirdiği istihdam açıklamasının içeriği şu şekilde, "İşsizlik oranını yıl sonunda yüzde 10 bandına çekebilme gayreti içerisindeyiz. Çalışma
hayatında milli seferberlik artı istihdam odaklı özellikle artı istihdam için getirilen düzenleme ve teşviklerin işçi ve işverenlere sosyal tarafların tanıtılması ve önümüze hedef olarak konulan istihdamı gerçekleştirilip, 2017 yılında 2 milyon kişiye istihdam sağlanması için yoğun bir çaba ve gayret içindeyiz."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.