SGK Memur Alımı Başvuruları Şimdi Başladı

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından hazırlanan memur alımı ilanını geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurmuştu.|
 Sosyal Güvenlik Kurumu açık olan kadroları için 50 kişilik müfettiş yardımcısı alımı yapılacağı yayınlamış olduğu resmi ilan ile duyurmuştu. İki aşamalı olarak yapılacak olan memur alımı yazılı ve sözlü sınav ile belirlenecek. Müfettiş yardımcısı alımı için adaylar başvurularını 16 Mayıs ile 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapabilecek.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


SGK Memur Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve idari bilimler, işletme, iktisat, siyasal bilgiler ve hukuk fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor. Ayrıca 2015 ve 2016 KPSS P46, KPSS P113 veya KPSS P118 puan türlerinin birinden 80 ve üzerinde puan almış olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Yazılı sınavdan başarılı olan adaylar arasından KPSS puanına göre toplam 250 aday çağrılacak. Yazılı sınav 8 ile 9 Temmuz 2017 tarihlerinde Sosyal Güvenlik Kurumu
Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Ziyabey Cad. No:6 Balgat/Ankara adresinde yapılacak. Yazılı sınavdan başarılı olan adaylar sonrasında mülakata davet edilecektir.

Başvurular yukarıda verilen adrese şahsen yada posta yolu ile yapılabilecek. Posta ile yapılan başvuruların en geç 26 mayıs 2017 tarihine kadar yukarıdaki adrese ulaşması gerekiyor. Postadaki gecikmeler ve eksik belgeler ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.