Sur Yapı Eleman Alımları İş Başvurusu

İnşaat sektöründe uzun zamandır çalışmalarına devam eden Sur Yapı İnşaat özellikle İstanbul’da tamamladığı projeler ile müşterilerinin beğenisini toplamıştır.
 Eğer inşaat alanında kendinize iyi bir iş arıyorsanız açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Devam eden konut projelerinde satış temsilcisi pozisyonu içinde çok sayıda ilana başvuru sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Sur Yapı İnşaat insan kaynaklar verdiği bu ilanlar ile birlikte bir çok kişiye iş imkanı sunuyor diyebiliriz. Açık pozisyonlar belirli aralıklar ile güncellendiği için yayında olan ilanları sürekli olarak kontrol etmenizi öneriyoruz. İnşaat İşçisi Alımı yapan firma yine bu ilanları aynı sayfa üzerinden iş arayanlar ile paylaşmaktadır. Sur Yapı İnşaat tarafından yayınlanan açık pozisyonlar hangileri bu konuda size bilgi vermeye çalışacağız.

* Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu,
* Elektrik Mühendisi
* Uygulama Tasarım
Mimarı
* Satış Temsilcisi.

Firmanın insan kaynakları sayfasında yayında olan açık kadrolar bu şekilde verilmiştir. İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilir. inşaat sektöründe iş arayanlar için belirli dönemlerde yeni ilanlara yayınlayan firma bu ilanlarını yine aynı sayfa üzerinden yayınlamaktadır.

https://www.yenibiris.com/sur-yapi-endustri-san-tic-a-s-is-ilanlari

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.