Tapu 1500 Personel Alımı Kadroları

 Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Soner Can Tufanoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımı için Maliye Bakanlığından onay çıktığını ifade etmişti.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Konu ile ilgili olarak Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu paylaşımında şu ifadelere yer vermişti;

"Toplu sözleşme kazanımlarımızdan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne 1500 personel alımı Maliye Bakanlığınca onaylandı."

TAPU 1500 PERSONEL ALIMI ATAMA TAKVİMİ

Daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bağlı kuruluşu Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımı takviminin detayları belli oldu. Tapu Kadastro
Genel Müdürlüğü 1500 personel alımı atama takvimini yine ilk olarak ziyaretçilerimize aktardık. Bugünkü yazımızda ise ziyaretçilerimize Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımının hangi kadrolarda gerçekleştirileceğini paylaşıyoruz.

TAPU 1500 PERSONEL ALIMI DETAYLARI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımının 813'ü tekniker, 487'si büro personeli ve 200'ü arşiv uzmanı olarak gerçekleştirilecek. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımı Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından merkezi yerleştirme yapılmak suretiyle yapılacak. Merkezi yerleştirme kapsamında alımlar 45 gün içinde tamamlanmış olacak. Ayrıca Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alım ilanı Haziran ayında yayımlanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.