Tarım Kredi Kooperatifleri 500 Personel Alımı Yapacak

Tarım Kredi Kooperatifleri 500 memur alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayınlamıştı.
Resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilana başvurular devam ediyor. Peki bu ilana kimler başvuru yapabilir, Başvuru süreci ne zaman sona eriyor? 500 memur alımı ile ilgili merak edilen soruların cevabı haberimizde.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Tarım Kredi Kooperatifleri memur alımı, ilanı hakkında sosyal medya üzerinden başvuru yapmak isteyenlerin merak ettiği soruların cevaplarını yanıtlamaya çalışacağız. Tarım Kredi Kooperatifleri ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için toplam 500 memur alımı yapıyor. Alım yapılacak kadrolar ilan metninde Müfettiş Yardımcısı, Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi olarak verilmiştir.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan memur alımı ilanına başvuru yapmak için adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Lisans mezunları için KPSSP-3 puan türünden en az 60, ön lisans mezunları için KPSSP-93 puan
türünden en az 60 almış olmak, Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak, Sınav tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak ve Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Bu şartları yerine getirebilen tüm adaylar Tarım Kredi Kooperatifleri memur alımı ilanına başvuru yapabilirler. 25 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurular alınmaya devam edecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.