Tıbbi Mümessil Alımları İş Başvurusu

 Medikal firmaları üretimini yaptığı ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmak için Tıbbi Satış Mümessilli alımı yapmaktadır.
 Eğer kariyerinize bu sektörde devam etmek istiyorsanız kesinlikle bu ilanlara başvuru yapmanızı öneriyoruz. Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren ilaç üreticisi firmalar ve ecza depoları bu pozisyonda çalışabilecek personellere ihtiyaç duymaktadır.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Üniversitelerin lisans ve önlisans bölümlerinden mezunu olan tüm adayların başvuru yapabileceği bu pozisyon sayesinde iyi bir işe sahip olabilirsiniz. Türkiye genelinde özellikle büyük şehirlerde yeni mezun olan gençlerin tercih ettiği bu meslek çalışma şartlarından dolayı oldukça rağbet görmektedir. Tıbbi Satış Mümessilli Alımı yapan firmalar hakkında bilgi vereceğiz ve bunun yanı sıra Aranan Şartlar Neler en fazla merak edilen konuya da değineceğiz.

Kimler Başvuru Yapabilir

İlaç üretici firmaları ve ecza depoları bünyesine Tıbbi Tanıtım ve Satış Mümessilleri alacaktır. Bay bayan satış mümessili alımı yapan firmaların adaylardan
aradığı şartlar şöyledir;

–Üniversite mezunu / MYO Mezunu
–B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen
–Eczane ve ecza / ıtriyat depolarına yönelik ürün pazarlama ve satışı alanında bilgili,
–Seyahat engeli olmayan
–İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek
–Diksiyonu düzgün ve sunum yeteneği gelişmiş
–İlaç sektöründe reçete edilebilen ve edilemeyen ürünlerin satışında tecrübeli
–Müşteri ve sonuç odaklı çalışan
–MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen.

Firmaların genel olarak adaylardan talep ettiği şartlar yukarıdaki gibidir. Eğer sizde bu şartlara uygun olduğunuza inanıyorsanız ve acil bir işe ihtiyacınız varsa İlaç Firmaları İş İlanları na başvuru yapmanızı öneriyoruz. Yayında olan tüm ilanları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/tibbi+satis+mumessili#&pst=5989

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.