THY 8000 Kişi Alacak

Türk Hava Yolları (THY) 2023’e kadar 8 bin personel alımı yapacak. THY iş başvurusu yaparak ara ara yapılacak ilanlardan yararlanabilir sizde gökyüzündeki iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük hava yolu şirketleri arasında yer alan gururumuz Türk Hava Yolları, kendisini büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Sürekli gelişim ve değişim içerisinde olan Türk Hava Yolları 2023 yılına kadar 10 bin olan kabin memuru sayısını 18 bine çıkarılacağını açıkladı.

DÜŞÜK TAKSİTLER İLE HERKESE EV

Türkiye’de ve dünyada en fazla yolcu taşıyan Türk Hava Yolları‘nın Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan, mevcut kabin memuru sayılarını ve alınacak sayıları
açıkladı. Şu anda bünyesinde 10 bin kabin memuru çalıştıran Türk Hava Yolları 2023 yılına kadar toplam kabin memuru sayısının 18 bine çıkarılacağını açıkladı.

THY Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan: “Kabin memuru adayları uçakta olabilecek tüm olumsuz ya da zorlayıcı koşullara karşı en ince ayrıntısına kadar eğitim alıyor. Eğitim içeriklerinde doğum operasyonuna da yer veriliyor ve bütün kabin memurları bu eğitimden geçiriliyor”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.