TİGEM 140 Personel Alımı İlanı Yayınladı

 Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü kendisine bağlı Anadolu, Çukurova, Polatlı ve Gölü tarım işletme müdürlüğünde çalışmak üzere işçi alımı yapacaktır. Alımı yapılacak işçiler geçici işçi statüsünde çalışacaklardır. İşçiler mevsimlik olarak 179 gün prim süresini aşmayacak şekilde çalışacaklardır. Toplam 140 işçi alımı olacaktır.
EV ALMAK İSTEYENE KAÇMAZ FIRSAT
BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM
Tarım İşletme Müdürlüklerine Alımı yapılacak işçi pozisyonları;

  • İş makinası operatörü
  • Tamir ustası
  • Elektrikçi
  • Sıhhi tesisatçı
  • Kaynakçı
  • At bakıcısı
  • Beden işçisi


Anadolu Tarım İşletme Müdürlüğü (Mahmudiye / Eskişehir)
Eskişehir'de yer alan Anadolu tarım işletme müdürlüğünde çalışmak üzere (1) iş makinası operatörü, (4) elektrikçi, (2) tamir ustası, (1) kaynakçı, (6) at
bakıcısı, (16) beden işçisi alımı yapılacaktır.

Çukurova Tarım İşletme Müdürlüğü (Ceyhan / Adana)
Adana'nın Çukurova'sından adını alan Çukurova tarım işletme müdürlüğü belirli süreli çalışmak üzere (3) iş makinası operatörü, (3) tamir ustası, (1) sıhhi tesisatçı, (2) kaynakçı, (10) beden işçisi alımı yapacaktır.

Gözlü Tarım İşletme Müdürlüğü (Sarayönü / Konya)
Konya'nın Sarayönü ilçesinde yer alan işletme müdürlüğü mevsimlik çalışacak (3) iş makinası operatörü, (12) tamir ustası, (4) sıhhi tesisatçı, (8) elektrikçi, (4) kaynakçı, (259 beden işçisi alımı yapacağını açıkladı.

Polatlı Tarım İşletme Müdürlüğü (Polatlı / Ankara)
Başkent Ankara'nın Polatlı ilçesindeki tarım işletme müdürlüğüne (5) tamir ustası, (1) sıhhi tesisatçı, (7) elektrikçi ve (22) beden işçisi alacağını yayınladı.

 TİGEM özel şartlarında en az lise ve dengi okul mezunu olma, askerlik ile ilişiği olmama, G sınıfı iş makinesi ehliyeti sahibi olma, otomotiv ve iş makinaları bakım onarım belgesi sahibi olma ya da bunu kanıtlama, b sınıf ehliyet sahibi olma, kaynakçı işi için deneyim sahibi olma, at bakıcılığı için seyislik nalbantlık belgesi sahibi olma şartları bulunmaktadır. Adayların tüm bu şartları taşımaları gerekmemektedir. Başvuru yapacakları pozisyona ait özel şartları taşımanı yeterlidir.

İşçi alım başvuruları Türkiye iş kurumu il müdürlüklerine yapılacaktır. Adayların başvuru yapmaları için yukarıdaki şartları taşıyor olmaları gerekmektedir. 2016 KPSS sınavına girmiş olma şartı da bulunmaktadır. Başvurular 10 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuruları ister şahsen isterseniz online olarak www.iskur.gov.tr sitesi üzerinde yapabilirsiniz.Başvurularını yapan adaylara TİGEM'de sözlü mülakat yapılacaktır. Detaylı bilgi ve duyurular için www.tigem.gov.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.