Tubitak KPSS Şartsız Memur Alımında Bugün Son Gün Hemen Başvuru Yap

 TÜBİTAK yaptığı açıklama ile bünyesine personel alımlarına devam etmekteydi. Ancak başvuru yapacak adaylar için son şans. Başvurular 29 Nisan 2017 tarihinde başlamış olup adaylar en geç Bugün ( 19 Mayıs 2017 ) e kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

 TÜBİTAK BİLGEM 45 kişilik boş kadro ile farklı pozisyonlarda kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Yapılan bildiriye göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak. Adaylar başvurularını "www.bilgem,tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

 ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER NELERDİ?

TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı kadrolar için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek
olan herhangi bir sağlık durumu veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, herangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim- öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartları taşıdıkları dahilinde başvuruları kabul edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.